Redakcja szkolnej gazetki "_bez_nazwy//" serdecznie zaprasza do lektury kolejnego numeru naszego pisma. Tym razem proponujemy Wam przegląd najciekawszych wydarzeń w szkole z ostatnich tygodni, a także artykuły podpowiadające, jak zadbać o siebie, żeby z radością korzystać z wiosny i coraz cieplejszych dni.
Zapraszamy do lektury!

Plakat z informacjami o konkursie organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach - szczegółowe informacje znajdziecie na plakacie.

Krwiodawca z Naszej Szkoły

Uczniowie naszej Szkoły kolejny raz wykazali się wzorową postawą społeczną i udowodnili, że w różnych sytuacjach można na nich liczyć.

Dnia 08.04.2024 r. uczestniczyli w akcji krwiodawstwa, tym samym mieli możliwość przyczynić się do uratowania życia drugiej osobie. Akcja odbyła się w Naszej szkole na hali.

Z całego serca dziękuję wszystkim krwiodawcą za godne reprezentowanie Naszej szkoły.

Przewodniczący Samorządu Szkolnego
Damian Sroka

Dyplom

W dniu 5 marca w Zespole Szkół im. Mikołaja Reja w Myślenicach odbyło się rozdanie nagród Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego i Powiatowego Konkursu Ekologicznego z elementami języka angielskiego. Dwóch uczniów naszej Szkoły - Piotr Hudaszek (klasa 3TIa) i Paweł Hobot (klasa 4TIb) - zajęło 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy chętnych do udziału w przyszłorocznych edycjach!

BT

8 kwietnia /poniedziałek/

16.00

2TIa – sala nr 3
2TIb – sala nr 1
2TP – sala nr 4
2TR – sala nr 5
2LOh – sala nr 2
2LOb – sala nr 10

17.00

5TIa – sala nr 14
5TIb – sala nr 3
5TpR – sala nr 4


9 kwietnia /wtorek/

16.00

1TI – sala nr 14
1TP – sala nr 17
1TR – sala nr 11
1LO – sala nr 1

16.30

3TIb/3TR – sala nr 15
3TIa – sala nr 10
3LO – sala nr 5

17.00

4TIa – sala nr 11
4TIb – sala nr 14
4TR – sala nr 17

Mapa Niemiec plakat

W klasie 2TR na lekcji języka niemieckiego w ramach powtórzenia i utrwalenia wiadomości wykorzystaliśmy grę planszową wykonaną przez obecną klasę 3TIa, realizującą w roku szkolnym 2021/2022 innowację pedagogiczną „Odkrywamy Niemcy”. Głównym celem przeprowadzonej innowacji było poszerzanie i zdobywanie wiadomości uczniów o krajach niemieckiego obszaru językowego, wzbudzanie ich zainteresowań literaturą, historią, geografią i kulturą tych krajów, a także wzmacnianie motywacji do nauki języków obcych. Uczniowie mieli okazję pracować z mapą, doskonalić umiejętności korzystania z różnorodnych źródeł informacji i zdobywać wiedzę geograficzną. Ich zadanie polegało na wykonaniu mapy Niemiec i opracowaniu gry planszowej, którą będzie można wykorzystać do utrwalania struktur leksykalno-gramatycznych na lekcjach.