Plakat akcji

Zapraszam wszystkich uczniów do uczestnictwa w Ogólnopolskich Wyborach Książek, dzięki którym dowiemy się, co najchętniej czytacie. Po zakończeniu wyborów wyniki z całej Polski zostaną podsumowane. W ten sposób wspólnie zorganizujemy największe badanie czytelnicze w Polsce. Organizatorem wyborów jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole" pod szyldem Fundacji dla Bibliotek. Akcja jest apolityczna, bezpłatna i nikt na niej nie zarabia.

Redakcja szkolnej gazetki "_bez_nazwy//" serdecznie zaprasza do lektury kolejnego numeru naszego pisma. Tym razem proponujemy Wam przegląd najciekawszych wydarzeń w szkole z ostatnich tygodni, a także artykuły podpowiadające, jak zadbać o siebie, żeby z radością korzystać z wiosny i coraz cieplejszych dni.
Zapraszamy do lektury!

Redakcja szkolnej gazetki "_bez_nazwy//" zaprasza wszystkich do lektury kolejnego numeru naszego pisma. Tradycyjnie znajdziecie w nim podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia szkoły i sukcesów uczniowskich, a także teksty przygotowane przez nasz zespół. Tym razem mamy dla Was m.in. ciekawe informacje na temat horoskopów, sposobów nauki języka angielskiego i pielęgnacji paznokci.

AG

Nowości beletrystyczne, autor: A. Garbień

Kolejna dostawa nowości przybyła do naszej szkoły! Czekają na was pozycje z różnych gatunków i dziedzin. Zapraszam do szkolnej biblioteki - książki są już gotowe do wypożyczania. A oto kompletna lista nowości:

Obyczajowe:

K. Droga "Dama do towarzystwa"
M. Mosiężna "Maryla i Debora"
T. Kawaguchi "Zanim wyblakną wspomnienia", "Opowieści z kawiarni"
A. Ficek "Dlaczego mi nie powiedziałeś?"
K. Glasgow "You'd be home now"

Zapraszamy do lektury nowego i pierwszego w tym roku szkolnym numeru naszej gazetki. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chętnych zapraszamy także do współpracy - informacje u Elżbiety Góreckiej i Arlety Garbień.

Autorki książki wraz z dyrektorem Muzeum Niepodległości w Myślenicach w trakcie spotkania autor: J. Garbień

Przez ostatnich kilka miesięcy bardzo dużo działo się wokół postaci naszego patrona Andrzeja Średniawskiego. Wszystko za sprawą projektu realizowanego przez Muzeum Niepodległości w Myślenicach oraz Lokalną Grupę Działania Ziemi Myślenickiej przy wsparciu burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.