- Szczegóły
Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła otrzymała nowoczesny sprzęt multimedialny, który wzbogaci proces dydaktyczny i ułatwi naukę naszym uczniom.
W ramach realizowanej inwestycji do dyspozycji uczniów otrzymaliśmy nowe komputery przenośne – laptopy i laptopy przeglądarkowe oraz tablety.
- Szczegóły
We wtorek 16 grudnia 2025 na hali sportowej w Myślenicach odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej, w którym udział wzięło siedem szkół średnich z terenu powiatu myślenickiego. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła pierwsze miejsce, pokonując w finale drużynę I LO im. Kościuszki.
Naszą szkołę reprezentowali: Marek Maślak (kapitan drużyny), Jakub Brzezicki, Kacper Cepak, Mateusz Dominiak, Jan Kłeczek, Kacper Profic, Mikołaj Ranosz oraz Dawid Wawrzyniak.
- Szczegóły
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy całej społeczności szkolnej dużo radości, spokoju i prawdziwie świątecznego ciepła. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do odpoczynku od codziennych obowiązków, spotkań z bliskimi, uśmiechu i chwil pełnych życzliwości.
Niech Nowy Rok przyniesie wiele pozytywnej energii, sukcesów w nauce i pracy, spełnienie marzeń oraz odwagę do podejmowania nowych wyzwań. Życzymy, aby każdy dzień dawał satysfakcję, motywację i powody do radości.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Samorząd uczniowski.
- Szczegóły
W środę 10.12.2025 rozegrano finały w szkolnym turniej piłki nożnej.
Po zaciętej rywalizacji wielu drużyn trwającej kilka tygodni, w finale zmierzyły się 4 najlepsze zespoły.
- Szczegóły
W ramach programu „Wyjście z klasą” uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w spektaklu Moliera "Skąpiec”, która to sztuka była zgoda z realizacją Podstawy Programowej z języka polskiego. To ponadczasowy spektakl w barokowym wydaniu. Spektakl „Skąpiec” Moliera to doskonała komedia w lekkiej konwencji mająca na celu rozbawienie widza.
- Szczegóły
I w tym roku Święty Mikołaj zajrzał także do naszej szkoły. Dzięki Radzie Rodziców, która ufundowała słodkości, w klasach pojawił się Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami i obdarował grzecznych uczniów małymi upominkami.
W klasach zrobiło się naprawdę miło — dużo uśmiechu i dobra energia od razu wypełniły całą szkołę.
Strona 7 z 85





