Godziny przyjęć Dyrektora Zespołu w sprawie skarg i wniosków

mgr Jerzy Cachel

Poniedziałek | 10.30 - 11.30 | 16.00 - 17.00

Godziny przyjęć pedagog / pedagog specjalny

mgr Zofia Lucyna Górecka

Poniedziałek | 15.15 - 16.15

Wtorek | 11.15 - 17.00

Środa | 12.15 - 17.00

Czwartek | 12.15 - 17.00

Piątek | 8.00 - 15.00

Godziny przyjęć psycholog / psycholog specjalny

mgr Aleksandra Wanat

Poniedziałek | 8.00 - 13.00

Wtorek | 12.15 - 16.15

Środa | 8.00 - 16.45

Czwartek | 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia biblioteki

mgr Arleta Garbień

Poniedziałek | 11.00 - 17.00

Wtorek | 7.45 - 13.45

Środa | 7.45 - 13.45

Czwartek | 7.45 - 13.45

Piątek | 7.45 - 13.45

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

(na podstawie art. 42 ust. 2f ustawy – Karta Nauczyciela)

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

Jerzy Cachel

Poniedziałek

9.30 – 10.30

Małgorzata Jakuta-Ćwierz

Czwartek

12.15 – 13.15

Anna Górlińska

Piątek

16.00 – 17.00

Lucyna Zofia Górecka

Poniedziałek

15.15 – 16.15

Aleksandra Wanat

Czwartek

14.00 – 15.00

Arleta Garbień

Poniedziałek

16.00 – 17.00

Małgorzata Ambroży

Poniedziałek

13.15 – 13.45

Piątek

11.30 – 12.00

Paweł Biela

Środa

8.50 – 9.50

Marta Biernat

Wtorek

15.35 – 16.35

Danuta Burkat

Wtorek

11.15 – 12.15

Dominika Ceremon

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Patrycja Cholewa

Poniedziałek

10.30 – 11.30

Beata Dąbrowska

Środa

11.15 – 11.30

14.00 – 14.45

Bogdan Dąbrowski

Piątek

13.10 – 14.10

Jacek Kuczmier

Środa

14.50 – 15.50

Elżbieta Górecka

Środa

9.40 – 10.40

Krzysztof Janus

codziennie

15.30 – 15.45

Andrzej Jasek

Czwartek

15.35 – 16.05

Iwona Jasek

Wtorek

14.00 – 15.00

Józef Jasek

Środa

11.15 – 12.15

Paulina Jargiło-Kachnik

Wtorek

16.15 – 17.15

Mirosław Kasprzycki

Poniedziałek

14.00 – 15.00

Małgorzata Krawczyk

Poniedziałek

11.30 – 12.00

14.00 – 14.30

Marek Kosakowski

Wtorek

10.00 – 11.00

Grzegorz Kurowski

Czwartek

15.35 – 16.35

Artur Madej

Poniedziałek

11.30 – 12.30

Jolanta Magiera

Czwartek

10.30 – 11.00

Małgorzata Marondel

Środa

11.30 – 12.00

13.15 – 13.45

Katarzyna Maślak

Czwartek

14.45 – 15.45

Maria Misiaszek

Czwartek

11.30 – 12.00

Piątek

14.00 - 14.30

Kinga Nosal

Piątek

13.05 – 14.05

Monika Ożóg

Poniedziałek

16.00 – 17.00

Przemysław Pączko

Piątek

16.30 – 17.30

Monika Pitek

Wtorek

14.00 – 15.00

Tomasz Plewa

Poniedziałek

11.15 – 12.15

Kinga Polak-Kukuła

Wtorek

15.00 – 16.00

Stanisława Pyzio

Środa

14.45 – 15.45

Karol Nikodem

Środa

14.00 – 15.00

Leszek Krzelowski

Wtorek

14.45 – 15.45

Aleksandra Szymska

Środa

10.30 – 11.30

Grzegorz Skuza

Poniedziałek

11.15 – 11.45

Tomasz Tatar

Piątek

15.45 – 16.45

Barbara Tęczyńska

Wtorek

10.30 – 11.30

Joanna Ulman-Szczecińska

Piątek

11.15 – 12.15

Dariusz Walas

Poniedziałek

11.15 – 12.15

Anna Zduń

Poniedziałek

10.30 – 11.30

Monika Zięba

Czwartek

14.45 – 15.45