14 maja naszą Szkołę odwiedził Starosta Myślenicki Józef Tomal. Wizyta ta poświęcona była ocenie stopnia realizacji prac związanych z powstawaniem nowoczesnego Centrum Informatycznego. Pan Starosta przedstawił także plany dotyczące wyposażenia nowych pracowni, nowoczesnej infrastruktury edukacyjnej, która umożliwi uczniom zdobywanie praktycznych umiejętności w zakresie nowych technologii.
Dokumentację z wydarzenia przygotował zespół uczniów Technikum Reklamy:
Oliwia Węgrzyn - przeprowadzenie wywiadu,
Nikodem Szafraniec - realizacja obrazu, w tym profesjonalne ujęcia z kamery oraz drona.
Dziękujemy Panu Staroście za przyjęcie zaproszenia. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z efektami pracy naszych uczniów oraz szczegółami przyszłych korzyści płynących z realizacji inwestycji dla całej społeczności szkolnej.
MM
