Laureaci XIX Powiatowych Zawodów Matematycznych wraz z przedstawicielami Starostwa, dyrektorami i nauczycielami matematyki

W dniu 30 marca 2023 r. w budynku obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach odbyła się gala wręczenia nagród i dyplomów laureatom XIX Powiatowych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych organizowanych przez Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego. Wyróżnienia wręczali: Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal, Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Elżbieta Woźniak, Sekretarz Powiatu Mieczysław Kęsek oraz Dyrektor naszej szkoły Jerzy Cachel.

W uroczystości wzięli udział również dyrektorzy i nauczyciele matematyki szkół, do których uczęszczają nagrodzeni laureaci. Do zawodów zostało zgłoszonych 171 uczniów. Szczególnie gratulujemy uczniom naszej szkoły: Hubertowi Kasprzyckiemu z klasy pierwszej oraz Filipowi Szczotkowskiemu z klasy drugiej zajęcia pierwszych miejsc w swoich kategoriach.  

Komisja Zawodów