Biblioteka szkolna w ZS im. A. Średniawskiego

Wakacje minęły, a więc zapraszam wszystkich czytelników w gościnne progi biblioteki! Czekają na was nowości, bestsellery, lektury, literatura popularnonaukowa, fachowa, audiobooki i wiele innych ciekawych pozycji. Tradycyjnie w bibliotece możecie również skorzystać z dostępu do sieci.

Również biblioteka działa w internecie. Na stronie szkoły znajdziecie dostęp do katalogu online: https://m008695.molnet.mol.pl/, gdzie w szybki i wygodny sposób możecie przejrzeć zbiory biblioteczne i zarezerwować dla siebie konkretną pozycję, a także przedłużyć termin zwrotu. Wszystkie informacje o bieżącej działalności biblioteki publikowane są na bieżąco w mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie - szukajcie profilu @bibliotekazs.

Godziny pracy biblioteki zostały nieznacznie zmodyfikowane: w poniedziałki czekam na was już od godz. 10.00, a dodatkowo po godzinie 16.00 w ramach dostępności dla uczniów i rodziców.

Przy okazji zapominalskim przypominam również o konieczności zwrotu książek wypożyczonych w poprzednim roku szkolnym lub ich prolongaty.

Zapraszam do współpracy z gazetką szkolną "_bez_nazwy//" - informacje w bibliotece lub u p. Elżbiety Góreckiej.

Do zobaczenia w bibliotece!

bibliotekarz Arleta Garbień