W piątek 17 grudnia w naszej szkole odbędzie się zbiórka charytatywna dla Kuby Starzaka, który niedawno uległ poważnemu wypadkowi.

Kuba jest harcerzem, który zawsze chętnie pomagał innym, a teraz sam potrzebuje naszej pomocy. Od dnia wypadku pozostaje on w śpiączce farmakologicznej i konieczne jest umieszczenie go w specjalistycznej klinice wybudzeniowo-rehabilitacyjnej, co kosztuje ok. 25 tys. miesięcznie.

Podczas zbiórki pieniędzy dla Kuby w starym i nowym budynku rozstawione zostaną stanowiska z ciasteczkami dla każdego, kto zechce wesprzeć szczytny cel. Będzie można nabyć ciasteczka za dowolną kwotę, a cały dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany dla Kuby na pobyt w ośrodku wybudzeniowo-rehabilitacyjnym.

Zachęcamy również do aktywnego włączenia się do akcji - możecie sami coś upiec i przynieść w piątek rano do szkoły. Stanowiska będą działały już na drugiej przerwie (9:35).

Można również bezpośrednio wpłacić pieniądze na zbiórkę albo wziąć udział w licytacjach: https://www.licytuje-pomagam.pl/zbiorki/pomagam/Pomoc-Kubie-S.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc!

Organizatorzy - uczniowie klasy 4TR

Akcja - pomoc dla Kuby Starzaka