Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły

Wolontariusze Naszej Szkoły wraz z pedagogiem szkolnym prowadzą trzy akcje świątecznej pomocyh:

  • Zbiórka dla bezdomnych psów i kotów z Przytuliska w Harbutowicach /karma, legowiska, kocyki, środki czystości/
  • Zbiórka dla starszych osób z Oddziału Pielęgnacyjno-Opiekuńczego przy szpitalu w Myślenicach / samodzielnie wykonane kartki świąteczne z życzeniami od uczniów i pracowników Naszej Szkoły, słodycze, stroiki świąteczne/,
  • Zbiórka dla seniorów z Dziennego Domu Seniora w Myślenicach / samodzielnie wykonane kartki świąteczne z życzeniami od uczniów i pracowników ZSiAŚ, słodycze, produkty spożywcze, kosmetyczne.

Akcje trwają do 15 grudnia 2021r. Podpisane produkty /od kogo?/ proszę dostarczać do gabinetu pedagoga lub do sekretariatu. Każdy uczeń, który czynnie włączy się w akcje otrzyma pochwałę z zachowania. Zebrane dary zostaną rozdysponowane przez wolontariuszy pod opieką pedagoga szkolnego. Liczymy na Wasze zaangażowanie.

Wolontariusze, pedagog szkolny L. G.