Psycholog Dla młodzieży

W czym może pomóc pedagog lub psycholog?

Do pedagoga lub psychologa szkolnego może zgłosić się każdy uczeń, nie potrzeba do tego żadnego skierowania od nauczyciela. Możesz przyjść jeżeli:
- masz problemy w nauce i chciałbyś polepszyć swoje wyniki
- masz kłopoty osobiste i chciałbyś się nimi podzielić lub doradzić w ich sprawie
- zastanawiasz się, co robić po ukończeniu szkoły, gdzie się dalej uczyć lub jakiej pracy szukać
- widzisz, że klasa jest podzielona, są w niej konflikty i zastanawiasz się, co można zmienić
- chciałbyś powiedzieć o czymś nauczycielom, ale obawiasz się zrobić to osobiście
- masz jakąkolwiek inną sprawę związaną ze szkołą
ZAPRASZAMY!

Psychologa obowiązuje tajemnica zawodowa i jeżeli sobie tego zażyczysz, wszystko co powiesz może być poufne.

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ NAPISAĆ: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Interesuje Cię psychologia? Polecam następujące ciekawe linki:

www.charaktery.eu Strona chyba najlepszego w Polsce czasopisma popularnonaukowego zajmującego się psychologią. Znajdziesz tu ambitne i jednocześnie ciekawe artykuły.
www.psychologia.net.pl Wszystko, co jest związane z psychologią, w przystępnej formie.
www.psychologia.edu.pl Portal zajmujący się terapią i pomocą psychologiczną. Dowiesz się w nim wiele o takich tematach jak alkoholizm w rodzinie, depresja, anoreksja, a przede wszystkim jak je leczyć.
www.psychologia-spoleczna.pl Portal zajmujący się psychologią społeczną, zaglądnij do niego szczególnie jeżeli interesuje cię zastosowanie psychologii w marketingu, obsłudze klienta lub zarządzaniu.
www.gwp.pl strona znakomitego wydawnictwa psychologicznego, znajdziesz na niej wiele ciekawych i przede wszystkim wartościowych książek.

Chciałbyś sprawdzić swoją inteligencję?
Czy myślisz szybciej niż twoi rówieśnicy? W jakiego typu zadaniach jesteś lepszy? Czy masz bogaty zasób słów? W bibliotece dostępny jest Popularny Test Inteligencji w wersji elektronicznej! Polecam!

Potrzebujesz pomocy? W zakładce Kontakty znajdziesz informacje o profesjonalnych instytucjach świadczących pomoc młodzieży i rodzinom.