Razem na Święta

Logo Razem na Święta

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję "Razem na Święta", która ma na celu niesienie drobnej pomocy innym. Okres przedświąteczny, to czas kiedy wiele osób czeka na pomoc i wsparcie, a czasem tylko na drobny, miły gest. Uczniowie Naszej Szkoły od wielu lat biorą udział w akcjach charytatywnych. Czas pandemii korona-wirusa znacznie ograniczył nasze działania. W tym roku nie wybierzemy się wspólnie do osób samotnych ze świątecznymi życzeniami i słodkościami przygotowanymi przez naszych uczniów, nie pojedziemy razem do Przytuliska dla bezdomnych psów i kotów, ale możemy podjąć następujące działania:

Wykonanie kartek świątecznych z życzeniami i dostarczenie ich do Naszej Szkoły, gdzie następnie zostaną przekazane razem ze słodyczami dla Pensjonariuszy Oddziału Opiekuńczo – Pielęgnacyjnego przy ZOZ Myślenice. Dostarczenie do szkoły kartek i słodyczy do 21.12.2020 r.

Przekazanie słodyczy dla Pensjonariuszy Oddziału Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego /galaretki, miękkie czekoladki , ciastka, soczki przez rurkę/. Prosimy o pozostawianie w koszyku przed sekretariatem Zespołu Szkół im. Średniawskiego w Myślenicach.

Przekazanie drobnych środków na rzecz bezdomnych zwierząt z Przytuliska w Harbutowicach.

Wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi i przekazanie ich sąsiadom, osobom samotnym (np. wrzucenie do skrzynek pocztowych).

Zaoferowanie pomocy osobom chorym lub starszym w przedświątecznych zakupach.

Przygotowanie ozdób świątecznych dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół.

Podejmowane działania możecie udokumentować robiąc fotkę i wysłać ją na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozwoli nam to na stworzenie atmosfery wspólnego przeżywania świątecznego czasu. Galeria zdjęć zostanie umieszczona na stronie Szkoły.

Zapraszamy do wspólnego świętowania:
Samorząd Uczniowski
Pedagog szkolny