NLLook z tytułem MANAGER ROKU!

Z radością i dumą informujemy, że uczniowie klasy 2TI – Maksymilian Gołąb, Mateusz Ożóg i Rafał Bajer, czyli przedsiębiorcza drużyna NLLook, zdobyli tytuł „Manager Roku” w Konkursie Ekonomicznym organizowanym przez Fundację "Będzie Dobrze" z siedzibą w Starym Sączu ze środków Urzędu Marszałkowskiego województwa małopolskiego w ramach projektu "Edukacja – zdalnie i cyfrowo"!

Nasi kreatywni zawodnicy pod opieką Pani Danuty Murzyn – Kierownika kształcenia praktycznego, pokonali w finale drużyny takich szkół jak: Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu, Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastrnomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie, Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie, Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni. Ponadto chłopcy zdobyli dwie z czterech dodatkowych nagród: w rundzie „Inwestycyjnej” za najwyższy wskaźnik rozwoju firmy (nagrodę ufundowaną przez Krakowski Park Technologiczny) oraz w rundzie 7 „Uniwersyteckiej” za najwyższy wskaźnik finansowy (nagrodę w tej rundzie ufundował Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

O wynikach chłopcy wraz z opiekunem dowiedzieli się podczas finałowej Gali, która odbyła się w dniu 3 grudnia 2020 r. za pośrednictwem środków komunikacji na odległość.

Przypominamy, że rozgrywki prowadzone były w oparciu o Branżowe Symulacje Biznesowe firmy REVAS. Podczas rywalizacji uczniowie w 3-osobowych zespołach wcielali się w zarząd firmy i podejmowali strategiczne decyzje związane z zarządzaniem wirtualnym przedsiębiorstwem.

Maksymilianowi, Mateuszowi i Rafałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Pani Danucie Murzyn dziękujemy za opiekę nad uczniami i zachęcanie młodzieży do rozwoju przedsiębiorczości.

MO