Laureaci XVII Powiatowych Zawodów Matematycznych

Laureaci XVII Powiatowych Zawodów Matematycznych

uczestników: 127

Statuetkę Super laureata otrzymują:

Patryk Wypartowicz, Maksym Pulianovych, Kaja Sala, Ignacy Buczek, Vitalii Derii, Albert Kozioł

Wszystkim uczestnikom Zawodów dziękujemy i gratulujemy.

Gala rozdania nagród

1 kwietnia /poniedziałek/ 12.00 budynek obrad Starostwa Powiatowego



Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa Szkoły

Kategoria

Miejsce

1

Twardosz Szymon

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

I miejsce

2

Oprzędek Weronika

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

II miejsce

3

Kotarba Jakub

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

III miejsce

1

Irzyk Bartłomiej

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach

AT

I miejsce

1

Pulianovych Maksym

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

BT

I miejsce

2

Czepiel Michał

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach

BT

II miejsce

3

Marondel Jerzy

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach

BT

III miejsce

1

Kiszka Alicja

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

I miejsce

2

Fikas Karolina

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

II miejsce

1

Biały Dawid

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach


BLR

I miejsce

2

Dziadkowiec Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach


BLR

II miejsce

3

Suder Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach


BLR

III miejsce

1

Wypartowicz Patryk

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach


CT


I miejsce

2

Kozioł Albert

Zespół Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących w Sułkowicach


CT

II miejsce

3

Bodzioch Bartłomiej

Zespół Szkół w Dobczycach

CT

III miejsce

1

Hryniewicz Zbigniew

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

I miejsce

2

Sala Kaja

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

II miejsce

1

Buczek Ignacy

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

I miejsce

2

Ciaputa Paweł

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

II miejsce

3

Derii Vitalii

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności


CLR

III miejsce