Wydarzenia
Konkurs na stworzenie memu o treści profilaktycznej

Dotyczy: kampanii pt.: ,,Narkotyki i dopalacze zabijają”.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie  MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia  od narkotyków  i dopalaczy. Temat konkursu: ,,Narkotyki i dopalacze zabijają” ma na celu uświadomienie młodym  ludziom  niebezpieczeństwa używania narkotyków i dopalaczy.

Więcej…
 
Konkurs historyczny

Szanowni Państwo,

Zachęcamy serdecznie do udziału Państwa uczniów w konkursie historycznym „Bohaterowie Niezłomni" organizowanym przez młodzież Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Jest on adresowany do wszystkich uczniów klas podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży szkolnej historii i bohaterskich postaw Żołnierzy Niezłomnych walczących z sowieckim okupantem w latach 1944 - 1963, propagowanie innowacyjnych metod edukacyjnych oraz zmiana nastawienia do nauki historii.

Więcej…
 
Podziękowania

PODZIĘKOWANIA

Dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom i pracownikom Szkoły, za wspaniałe przygotowanie i organizację Jubileuszu Szkoły.

Uroczystość została starannie przygotowana i przeprowadzona, na bardzo wysokim poziomie co jest zasługą wielu osób. Wszystkim serdecznie dziękuję.

Jestem przekonany że pełen elegancji Jubileusz 80-lecia Szkoły pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości oraz uczestników tego nadzwyczajnego wydarzenia.

Dyrektor Szkoły
Jerzy Cachel

 
Nowy budynek na 80-lecie

Uroczystość 80-lecia istnienia Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, jednej z najstarszych placówek oświatowych w naszym powiecie zbiegła się z otwarciem nowego budynku szkoły. Chciałbym, abyśmy szkolili tutaj najlepszych informatyków w powiecie, a może nawet w Polsce – powiedział podczas uroczystości starosta Józef Tomal. Nowy budynek Zespołu Szkół wraz z wyposażeniem to koszt blisko 2,6 mln złotych pochodzących z budżetu Powiatu.

Więcej…
 
Pierwszy dzień wiosny

Drodzy uczniowie,Z okazji pierwszego dnia wiosny, każdy uczeń który w czwartek (21.03) ubierze się w kolorze zielonym otrzyma przywilej szczęśliwego numerka! Cieszmy się wiosną bo wakacje coraz bliżej! Do zabawy zapraszamy również grono pedagogiczne oraz cały personel!
PS Zielony makijaż też się zalicza! ;)
~Samorząd uczniowski

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 152