Wydarzenia
Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy dla bezdomnych psów i kotów "Podaj łapę". Pomoc dla zwierząt z przytuliska w Harbutowicach organizujemy od wielu lat.

SU

 
Wyniki Szkolnego Etapu Konkursu Języka Angielskiego

W grudniu ubiegłego roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap IX Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Wzięło w nim udział  12 uczniów i wszyscy osiągnęli bardzo dobre wyniki, jednakże tylko najlepsza trójka przechodzi do kolejnego etapu. Z ogromną przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu zostali:

Marta Pałka z klasy 4TR – pierwsze miejsce

Paweł Mazanek z  klasy  2TIb – drugie miejsce

Jerzy Marondel z klasy 2TIb – trzecie miejsce

Więcej…
 
Wolontariat

20.12.2018 r. uczniowie i uczennice naszej szkoły (Patrycja Sularz III TR, Joanna Wielowska III TR, Tobiasz Tomal III TIB, Mateusz Kurowski III TIB, Dominik Krzywoń IV TIA oraz Jakub Obajtek IV TIB) pod opieką pani Patrycji Cholewy oraz pani Zofii Góreckiej odwiedzili pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Myślenicach.

Więcej…
 
Kulturalnie i naukowo po Myślenicach

Nowa redakcja szkolnej gazetki, czyli członkinie kółka dziennikarsko-kulturalnego, zaliczyła już w tym roku debiut prasowy – wydanie pierwszego tegorocznego numeru gazetki „_bez_nazwy//”. Teraz przyszła kolej na działania kulturalne, więc wybrałyśmy się na wycieczkę do dwóch ważnych miejsc na mapie kulturalnej Myślenic: Muzeum Niepodległości i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej…
 
Trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

Miesiąc temu czworo uczniów naszej szkoły brało udział w X Powiatowym Konkursie Historycznym pod hasłem: „100 lat niepodległości Polski – okoliczności odzyskania niepodległości oraz walka o granice i kształt ustrojowy kraju do 1921 roku”. Konkurs został zorganizowany przez ZSOiZ im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu.

12 grudnia w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Z radością informuję, że trzecie miejsce zajął uczeń klasy 3 Tib – Tobiasz Tomal, a uczennica klasy 2 Tg Weronika Kurowska zdobyła wyróżnienie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 148