Dzień sportu szkolnego

Drodzy uczniowie

Dobrze wiecie, że 25.06.2020 (czwartek), miał odbyć się Dzień Sportu Szkolnego, jednak ze względu na panującą pandemię w Polsce i na świecie jest to utrudnione.

Mamy dla Was jednak małą niespodziankę, zapewne pamiętacie, że w trakcie roku szkolnego w Zespole Szkół im. A. Średniawskiego rozgrywane były dwa turnieje: Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej i Szkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora, ale niestety obecna sytuacja uniemożliwiła dokończenie rozgrywek.

 

Chcemy jednak dokończyć oba te turnieje i planujemy transmitować je na żywo (o ile nie będzie przeszkód technicznych). Za pośrednictwem przekazu internetowego, także i Wy będziecie mogli wspólnie przeżywać i dopingować swoich kolegów. Tym samym spełnicie się w roli kibica. Mamy nadzieję, że to sportowe wydarzenie przyniesie Wam wiele radości…ŚREDNIAWSKI DO BOJU!!!  Podczas każdych rozgrywek sportowych, zarówno uczestnikom jak i kibicom towarzyszą ogromne emocje, a nawet chwile wzruszeń. Zapraszamy Was również do obejrzenia dwóch krótkich filmików na temat osiągnięć Reprezentantów Polski w różnych dyscyplinach sportowych, które pokazują piękne i wzruszające chwile polskiego sportu. Podobne emocje podczas półfinałów i finałów będą towarzyszyć Waszym kolegom i nam wszystkim w dniu dzisiejszym. Dzięki tym relacjom chcemy Wam pokazać, że zarówno sport na poziomie szkolnym jak i zawodowym wyzwala u zawodników i kibiców te same emocje, chwile wzruszeń, ducha walki oraz uczy zasad fair- play.

Transmisja online a kanale YouTube naszej szkoły: https://www.youtube.com/user/sredniawski1

https://www.yountube.com/watch?v=cT1L39ldWf4

https://www.youtube.com/watch?v=yQsJyCAuhCo

Pamiętajcie, że sport budzi w człowieku przyjaźń, łzy wzruszeń i uśmiech na twarzy…a uśmiech jest najkrótszą drogą do drugiego człowieka.

W Dniu Sportu wszyscy jesteśmy zwycięzcami

Zespół Kultury fizycznej