Złoto dla Maćka, brąz dla Gabrysi

W dniu 11.12.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach odbył się Powiatowy Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym. W kategorii szkół ponadpodstawowych wzięło udział 22 zawodników.

Reprezentant naszej szkoły- Maciej Kuzio z klasy ITpR wygrał wszystkie spoje spotkania i został Mistrzem Powiatu Myślenickiego. W kategorii dziewcząt 3 miejsce zdobyła Gabriela Żegleń, uczennica klasy III TR. Wielkie brawa dla naszych tenisistów. Zespół Szkół im. A. Średniawskiego oprócz Maćka i Gabrysi reprezentowali jeszcze: Zuzanna Oramus, Patrycja Bajer, Gabriela Tupta, Wiktoria Suder, Mateusz Ożóg, Dominik Filuciak, Marek Filipek oraz Mateusz Bujak.

Chcemy pochwalić tez organizatorów zawodów - Zarząd Powiatowy LZS, Starostwo Powiatowe oraz MOS, ponieważ każdy uczestnik otrzymał od nich słodki prezent.