1 TIa Mistrzem Szkoły w Piłce Nożnej

W dniu 7 czerwca 2019 r. odbył się mecz finałowy tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego dla uczniów Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. Spotkały się w nim dwie najlepsze drużyny fazy grupowej: 3 TIa i 1 TIa.

Po stojącej na bardzo wysokim poziomie sportowym rywalizacji zwyciężyła klasa 1 TIa w stosunku 2:1, po bramkach Piotra Kochana i Miłosza Ciężkowskiego. Honorowe trafienie dla zespołu 3 TIa w ostatniej minucie meczu zdobył Konrad Korzeń.

Zawody sędziował p. Bogusław Dziurdzia z Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Myślenicach.

Organizatorzy turnieju w osobach nauczycieli: Łukasza Drewienkiewicza i Marka Holochera, podobnie jak w poprzednich edycjach przyznali wyróżnienia indywidualne. Za najlepszego bramkarza uznali Filipa Profica z klasy 3 TIa, a za najlepszego zawodnika Miłosza Ciężkowskiego z klasy 1 TIa.

Nagrody w postaci dyplomów i sprzętu sportowego dla poszczególnych drużyn oraz laureatów wyróżnień indywidualnych wręczył na zakończenie Dyrektor Jerzy Cachel.

Należy nadmienić, że III miejsce w turnieju przypadło klasie 1 TIb, która wygrała walkowerem z 4 TG, z uwagi na fakt, że rywale nie stawili się na mecz.

ŁD