Sport
1 TIa Mistrzem Szkoły w Piłce Nożnej

W dniu 7 czerwca 2019 r. odbył się mecz finałowy tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego dla uczniów Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. Spotkały się w nim dwie najlepsze drużyny fazy grupowej: 3 TIa i 1 TIa.

Po stojącej na bardzo wysokim poziomie sportowym rywalizacji zwyciężyła klasa 1 TIa w stosunku 2:1, po bramkach Piotra Kochana i Miłosza Ciężkowskiego. Honorowe trafienie dla zespołu 3 TIa w ostatniej minucie meczu zdobył Konrad Korzeń.

Zawody sędziował p. Bogusław Dziurdzia z Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Myślenicach.

Więcej…
 
Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2018/2019

Mecz finałowy:

3 TI a - 1 TI a

piątek 7 czerwca godz. 14.00

 
IV miejsce piłkarzy Średniawskiego

W dniu 27 maja 2019 r. na obiekcie ośrodka Sport Myślenice odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców. W imprezie wzięło udział siedem drużyn reprezentujących szkoły ponadpodstawowe powiatu myślenickiego.

Piłkarze Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w pierwszej fazie turnieju trafili do czterozespołowej grupy z Zespołem Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Myślenicach oraz Zespołem Szkół Prywatnych w Myślenicach.

Więcej…
 
Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2018/2019 - półfinały

25 marca 2019 r. rozegrano mecze półfinałowe tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, w których klasa 3 TIa pokonała 4 TG 6:1, a 1 TIa zwyciężyła 1 TIb 1:0.

W związku z powyższym, w finale 3 TIa zmierzy się z 1 TIa, natomiast w meczu o III miejsce zagrają 4 TG i 1 TIb.

ŁD

 
Piłkarze Średniawskiego halowymi Mistrzami Powiatu

Ogromny sukces odnieśli reprezentanci Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, którzy zajęli I miejsce w halowym etapie XX Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich. Zawody rozgrywane były 27 lutego 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach, a brały w nich udział wszystkie szkoły średnie powiatu myślenickiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34