Amatorski Halowy Turniej Piłki Nożnej

Na Hali Sportowej przy Zespole Szkół im. A. Średniawskiego ( 17.11.2016) rozlosowano grupy do tegorocznej edycji IV Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyny, co oznacza, że wcześniejsze edycje wzbudziły wiele pozytywnych emocji a impreza sportowa cieszy się dużym powodzeniem wśród sympatyków halowej piłki nożnej. Podczas losowania obecni byli Kapitanowie wszystkich Zespołów. Drużyny zostały rozlosowane do trzech grup, w których zagrają systemem „każdy z każdym”. Do fazy finałowej awansują po dwa pierwsze miejsca z każdej grupy.

Numer grupy

A

B

C

1

FC Stokrotki

Boca Juniors

Old Boys

2

FC Czitakaczento

Coco – Jambo

The Carlsberg

3

FC Poziomki

Techniczni Team

Kopacze

4

FC Albatrosy

Jawor

Orły

5

Oranje Futsal Team

Lambada F.C.

Radek i Przyjaciele

W dniu 20 listopada 2016 odbyły się rozgrywki grupowe tegorocznej edycji Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Z każdej grupy po dwie najlepsze drużyny awansowały do fazy finałowej. Z grupy A do dalszego etapu przeszły FC Albatrosy, FC Czitakaczento, z grupy B Techniczni Team i Boca Juniors, z grupy C Radek i Przyjaciele oraz Kopacze.

Rozgrywki fazy finałowej zaplanowano na 18.12.2016, wówczas drużyny zostaną rozlosowane do dwóch grup gdzie zagrają systemem „każdy z każdym” a następnie 4 drużyny awansują do ćwierćfinału i zagrają w kolejności A1 – B2, B1 – A2. Mecz o miejsce III rozegrają drużyny które przegrają swoje mecze a mecz o I miejsce zostanie rozegrany przez zwycięskie zespoły.

Wszystkim zespołom życzymy POWODZENIA a miłośników halowej piłki nożnej zapraszamy do wspólnego kibicowania.

KB

 


 

 

Regulamin Turnieju

Karta zgłoszenia