Zebrania z rodzicami

18 kwietnia /środa/
Dyżur kierowniczy – Dyrektor

 

1TR,1TG

1TIa

1TIb

4TIb,4TR

4TIa

4TG

16.00

2

3

4

 

 

 

17.00

 

 

 

4

2

3

19 kwietnia /czwartek/
Dyżur kierowniczy – Wicedyrektor, Kierownik kształcenia praktycznego

 

2TIa

2TIb

2TG/2TR

3TIa

3TIb

3TG

3TR

16.00

4

1

3

 

 

 

 

17.00

 

 

 

1

3

16

4

 
Ogłoszenie

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Pomoc Zespołowi Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach" odbędzie się dnia 12.04.2018 r. (czwartek) o godzinie 15.15

 
Ogłoszenie

ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ
5 KWIETNIA /CZWARTEK/
11.15

 
Ogłoszenie dla maturzystów

Przypominam maturzystom, że w związku ze zbliżającym się zakończeniem nauki są zobowiązani do rozliczenia z biblioteką. Proszę o zwrot wszystkich wypożyczonych materiałów do 20 kwietnia i odebranie zaświadczenia, które należy następnie złożyć w sekretariacie.

A. Garbień

 
3 TG Mistrzem Szkoły w Piłce Nożnej

W dniu 26 marca rozegrana została faza finałowa tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego dla uczniów Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. Zmierzyły się w niej trzy drużyny, które okazały się najlepsze w rozgrywkach grupowych: 4 TIa, 2 TIa oraz 3 TG. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym w wymiarze czasowym 2 x 10 min.

Więcej…
 
XVI Powiatowe Zawody Matematyczne

Laureaci XVI Powiatowych Zawodów Matematycznych

uczestników: 138

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa Szkoły

Kategoria

Miejsce

1

Dziadkowiec Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

I miejsce

2

Keleberda Michał

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

AL

II miejsce

3

Ambroży Krzysztof

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

III miejsce

1

Marondel Jerzy

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

AT

I miejsce

2

Pradziad Kacper

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

AT

II miejsce

1

Wypartowicz Patryk

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

BT

I miejsce

2

Pulianovych Maksym

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

BT

II miejsce

3

Doroż Damian

Zespół Szkół
w Dobczycach

BT

III miejsce

1

Sala Kaja

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

I miejsce

1

Buczek Ignacy

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

 

BLR

I miejsce

2

Derii Vitalii

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

 

BLR

II miejsce

3

Podsiadło Magdalena

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLR

III miejsce

1

Horab Jacek

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

CT

I miejsce

2

Hebda Justyna

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

CT

II miejsce

3

Ruszkowski Grzegorz

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

CT

III miejsce

1

Klecha Maciej

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

I miejsce

2

Kalęba Aleksandra

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

II miejsce

3

Krężelok Emilia

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

CLP

III miejsce

1

Maślak Sebastian

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

I miejsce

2

Czarnota Izabela

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

II miejsce

3

Baran Dawid

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

III miejsce

Statuetkę Super laureata otrzymuje Patryk Wypartowicz

Wszystkim uczestnikom Zawodów dziękujemy i gratulujemy.

Gala rozdania nagród

5 kwietnia /czwartek/ 13.00

budynek obrad Starostwa Powiatowego

Regulamin zawodów

ZADANIA:

Kategoria AT AL - całość

Kategoria BLR - całość

Kategoria BT BLP - otwarte

Kategoria BT BLP - test

Kategoria CLR - otwarte

Kategoria CLR - test

Kategoria CT CLP - otwarte

Kategoria CT CLP - test

 
Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2017/2018

Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2017/2018 – faza finałowa

Poniedziałek 26 marca:

godz. 15.00: 4 TI a – 2 TI a

godz. 15.30: 2 TI a – 3 TG

godz. 16.00: 3 TG – 4 TI a

Zespół Kultury Fizycznej

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 179