Zebrania z rodzicami

19 kwietnia /środa/

 

1TR/TG

1TIa

1TIb

4TA,4TR

4TI

4TG

16.00

2

1

9

 

 

 

17.00

 

 

 

1

2

16

 

20 kwietnia /czwartek/

 

3TIa

3TIb,3TR

3TG

2TIa

2TIb

2TG

2TR

16.00

 

 

 

2

3

16

4

17.00

2

4

3

 

 

 

 

 

 
Wyróżnienie w konkursie na najpiękniejszą pisankę

Uczniowie klasy 2 reklamy w ramach zajęć z przedmiotów zawodowych wykonali wielobarwne pisanki wielkanocne. Wybrane prace zostały wysłane do Myślenickiego Domu Kultury i wzięły udział w Wielkanocnym Konkursie na najpiękniejszą pisankę gminy Myślenice. Uczniowie użyli różnorodnych technik plastycznych i włożyli sporo serca w wykonanie swoich prac.

Więcej…
 
4 TG Mistrzem Szkoły w Piłce Nożnej

W dniu 10 kwietnia odbyła się ostatnia faza tegorocznych rozgrywek Szkolnej Ligi Piłki Nożnej, organizowanych dla uczniów Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach.

W meczu o III miejsce klasa 2 TG rozgromiła 3 TI a 10:2, natomiast w finale, po zaciętym i stojącym na bardzo wysokim poziomie sportowym spotkaniu, 4 TG pokonała drużynę 4 TI/TA/TR 4:2.

Więcej…
 
Szkolna Liga Piłki Nożnej 2016/2017

W meczach półfinałowych tegorocznej edycji Szkolnej Ligi Piłki Nożnej 4 TG pokonała 2 TG 8:4, a zespół 4 TI/TA/TR zwyciężył drugą drużynę 3 TI a 5:2. W związku z powyższym, w finale 4 TG zagra z 4 TI/TA/TR, a w rywalizacji o III miejsce zmierzą się 2 TG i 3 TI a 2.

Poniedziałek 10 kwietnia 2017 r.

godz. 14:50 – mecz o III miejsce: 2 TG – 3 TI a 2

godz. 15:30 – finał: 4 TG – 4 TI/TA/TR

ŁD

 
XV Powiatowe Zawody Matematyczne

 
Laureaci XV Powiatowych Zawodów Matematycznych

 

Laureaci XV Powiatowych Zawodów Matematycznych

uczestników: 133

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa Szkoły

Kategoria

Liczba punktów / Miejsce

1

Buczek Ignacy

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

24 punktów /

I miejsce

2

Derii Vitalii

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

AL

20,5 punktów /

II miejsce

3

Sala Kaja

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

19 punktów /

III miejsce

1

Pulianovych Maksym

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

AT

18 punktów /

I miejsce

2

Polaniak Marcin

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiegow Myślenicach

AT

17,5 punktów /

II miejsce

3

Flig Arkadiusz

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

AT

15,5 punktów /

III miejsce

1

Wypartowicz Patryk

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiegow Myślenicach

BT

25 punktów /

I miejsce

2

Kozieł Albert

Zespół SzkółZawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach

BT

22 punktów /

II miejsce

3

Knapik Daniel

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

BT

17,5 punktów /

III miejsce

3

Woźnica Piotr

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiegow Myślenicach

BT

17,5 punktów /

III miejsce

1

Klecha Maciej

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

23 punkty /

I miejsce

2

Kalęba Aleksandra

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

21 punktów /

II miejsce

1

Czarnota Izabela

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLR

22 punkty /

I miejsce

2

Bobeł Piotr

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLR

21 punktów /

II miejsce

3

Fus Kacper

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLR

21 punktów /

III miejsce

1

Czekaj Krzysztof

Zespół Szkół
w Dobczycach

CT

22 punkty /

I miejsce

2

Bułat Marek

Zespół Szkół
w Dobczycach

CT

19 punktów /

II miejsce

3

Garbień Piotr

Zespół Szkół Zawodowychi Ogólnokształcących w Sułkowicach

CT

17 punktów /

III miejsce

1

Buczek Antoni

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

22 punkty /

I miejsce

1

Garbień Piotr

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

23 punkty /

I miejsce

2

Tęczyński Stanisław

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

19 punktów /

II miejsce

3

Ślusarczyk Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

18 punktów /

III miejsce

Statuetkę Super laureata otrzymuje Antoni Buczek

Wszystkim uczestnikom Zawodów dziękujemy i gratulujemy.

Gala rozdania nagród

3 kwietnia /poniedziałek/ 10.00

budynek obrad Starostwa Powiatowego

Więcej…
 
Szkolna Liga Piłki Nożnej 2016/2017

Zakończyła się faza grupowa tegorocznej edycji Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Do półfinałów awansowały cztery najlepsze zespoły: 4 TG, 4 TI/TA/TR, 2 TG i 3 TI a 2. Poniżej przedstawiamy szczegółową klasyfikację końcową rozgrywek grupowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 172