XVI Powiatowe Zawody Matematyczne

Laureaci XVI Powiatowych Zawodów Matematycznych

uczestników: 138

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa Szkoły

Kategoria

Miejsce

1

Dziadkowiec Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

I miejsce

2

Keleberda Michał

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

AL

II miejsce

3

Ambroży Krzysztof

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

III miejsce

1

Marondel Jerzy

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

AT

I miejsce

2

Pradziad Kacper

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

AT

II miejsce

1

Wypartowicz Patryk

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

BT

I miejsce

2

Pulianovych Maksym

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

BT

II miejsce

3

Doroż Damian

Zespół Szkół
w Dobczycach

BT

III miejsce

1

Sala Kaja

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

I miejsce

1

Buczek Ignacy

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

 

BLR

I miejsce

2

Derii Vitalii

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

 

BLR

II miejsce

3

Podsiadło Magdalena

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLR

III miejsce

1

Horab Jacek

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

CT

I miejsce

2

Hebda Justyna

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

CT

II miejsce

3

Ruszkowski Grzegorz

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

CT

III miejsce

1

Klecha Maciej

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

I miejsce

2

Kalęba Aleksandra

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

II miejsce

3

Krężelok Emilia

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

CLP

III miejsce

1

Maślak Sebastian

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

I miejsce

2

Czarnota Izabela

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

II miejsce

3

Baran Dawid

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

III miejsce

Statuetkę Super laureata otrzymuje Patryk Wypartowicz

Wszystkim uczestnikom Zawodów dziękujemy i gratulujemy.

Gala rozdania nagród

5 kwietnia /czwartek/ 13.00

budynek obrad Starostwa Powiatowego

Regulamin zawodów

ZADANIA:

Kategoria AT AL - całość

Kategoria BLR - całość

Kategoria BT BLP - otwarte

Kategoria BT BLP - test

Kategoria CLR - otwarte

Kategoria CLR - test

Kategoria CT CLP - otwarte

Kategoria CT CLP - test