Wydarzenia
Konkurs informatyczny

NOWY KONKURS INFORMATYCZNY - "Podróż w inny Wymiar"
Więcej informacji w załączniku
Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do Krzysztofa Janusa, Józefa Jaska oraz Patrycji Cholewy

 
Dobra wiadomość

Czad: Mahadine – bohater Maratonu Pisania Listów 2017, został uwolniony

Sąd w stolicy Czadu, Ndżamenie, nakazał 5 kwietnia uwolnienie Tadjadine Mahamat Babouri’ego, zwanego Mahadine, który był więziony od 30 września 2016 r. za umieszczenie kilku filmów na Facebooku krytykujących sposób zarządzania środkami publicznymi przez rząd.

Więcej…
 
Wykład na temat historii reklamy

Dnia 11 kwietnia w naszej szkole odbył się wykład dotyczący historii reklamy i identyfikacji wizualnej. Wzięły w nim udział wszystkie klasy o profilu reklamowym wraz z klasą 2Tia. Prowadząca spotkanie przyjechała do nas z Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która ma swoją siedzibę w Nowym Targu.

Więcej…
 
XVI Powiatowe Zawody Matematyczne

Laureaci XVI Powiatowych Zawodów Matematycznych

uczestników: 138

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa Szkoły

Kategoria

Miejsce

1

Dziadkowiec Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

I miejsce

2

Keleberda Michał

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

AL

II miejsce

3

Ambroży Krzysztof

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

AL

III miejsce

1

Marondel Jerzy

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

AT

I miejsce

2

Pradziad Kacper

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

AT

II miejsce

1

Wypartowicz Patryk

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

BT

I miejsce

2

Pulianovych Maksym

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

BT

II miejsce

3

Doroż Damian

Zespół Szkół
w Dobczycach

BT

III miejsce

1

Sala Kaja

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLP

I miejsce

1

Buczek Ignacy

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

 

BLR

I miejsce

2

Derii Vitalii

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

 

BLR

II miejsce

3

Podsiadło Magdalena

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

BLR

III miejsce

1

Horab Jacek

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

CT

I miejsce

2

Hebda Justyna

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
w Myślenicach

CT

II miejsce

3

Ruszkowski Grzegorz

Zespół Szkół
im. Andrzeja Średniawskiego
w Myślenicach

CT

III miejsce

1

Klecha Maciej

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

I miejsce

2

Kalęba Aleksandra

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLP

II miejsce

3

Krężelok Emilia

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności

CLP

III miejsce

1

Maślak Sebastian

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

I miejsce

2

Czarnota Izabela

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

II miejsce

3

Baran Dawid

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Myślenicach

CLR

III miejsce

Statuetkę Super laureata otrzymuje Patryk Wypartowicz

Wszystkim uczestnikom Zawodów dziękujemy i gratulujemy.

Gala rozdania nagród

5 kwietnia /czwartek/ 13.00

budynek obrad Starostwa Powiatowego

Regulamin zawodów

ZADANIA:

Kategoria AT AL - całość

Kategoria BLR - całość

Kategoria BT BLP - otwarte

Kategoria BT BLP - test

Kategoria CLR - otwarte

Kategoria CLR - test

Kategoria CT CLP - otwarte

Kategoria CT CLP - test

 
Uwaga konkurs

Zgłoszenia przyjmuje Joanna Ryś

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 141