Sport
Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2017/2018

Zakończyła się faza grupowa tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego dla uczniów Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach. Do fazy finałowej awansowały trzy zespoły, które okazały się najlepsze w swoich grupach: 3 TG, 2 TIa oraz 4 TIa.

Więcej…

2TIa wywalczyła Puchar Dyrektora

W Zespole Szkół im. A. Średniawskiego rozegrany został już po raz czwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora. W turnieju wzięło udział osiem drużyn. Wszystkie mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Celem turnieju była popularyzacja gry w piłkę siatkową wśród uczniów ZS jako jednej z form spędzania wolnego czasu oraz kontynuacja tradycji szkolnej związanej z przekazaniem drużynie zwycięskiej Pucharu Dyrektora ZS im. A. Średniawskiego.

Więcej…

W dniu 29 września 2017 r. odbyło się losowanie grup tegorocznej edycji Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego dla uczniów Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach. Do rozgrywek zgłosiło się dziewięć zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. Zwycięzcy poszczególnych grup zagrają w fazie finałowej turnieju.

Miejsce: hala sportowa przy Zespole Szkół im. A. Średniawskiego

Uczestnicy: zespoły klasowe (bramkarz, 4 zawodników z pola + rezerwowi); istnieje możliwość tworzenia zespołów międzyklasowych na tym samym poziomie kształcenia

Zgłoszenia: do 27 września 2017 r. (środa) przyjmuje p. Łukasz Drewienkiewicz; zgłoszenie powinno zawierać imienną listę zawodników

Uwagi: mecze odbywać się będą w godzinach zajęć pozalekcyjnych; system rozgrywek oraz regulamin zostaną opublikowane po zarejestrowaniu zgłoszeń